Mobilní aplikace Čeština

jen pár minut denně k lepší známce z českého jazyka

Čeština

Stáhnout na Google Play
Stáhnout v App Store

Aplikace Čeština pomáhá školákům a studentům procvičovat pravidla českého pravopisu a gramatiku. Obsahuje více než 5000 profesionálně vytvořených testových otázek rozdělených do více než 100 kategorií tak, jak se probírají ve škole. Slouží jako doplněk při výuce, doučování nebo při přípravě na přijímací zkoušky na osmiletá i šestiletá gymnázia a střední školy.

Doporučujeme naučit děti používat aplikaci Čeština denně. Po splnění denního cíle – obvykle to zabere 5–10 minut – jsou děti odměněny minihrou a mohou si samy vybrat, zda chtějí pokračovat v procvičování. V aplikaci také sbírají za pravidelné používání virtuální odměny. K otázkám z testů se lze zpětně vracet.

Čeština je ke stažení zdarma na Google Play a App Store, neobsahuje žádné reklamy a nepotřebuje připojení na internet. Po vyčerpání úvodních otázek je aplikace omezena na 25 otázek každý týden. Neomezenou verzi lze pořídit nákupem přímo v aplikaci.

Obchodní podmínkyOchrana soukromíKontakt

Provozuje Yomio s.r.o., Za Parkem 14, 621 00 Brno, IČ 01476319. Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.